Спеціалізована огорожа

«Еліт спорт» пропонує різні варіанти спеціалізованої огорожі для різних спортивних об’єктів. Основні параметри за якими слід вибирати огорожу для спортивної площадки: вид спорту, місце розташування та експлуатаційні завдання вашої майданчики.

Для тенісного корту можна використовувати стандартні варіанти секцій огорожі, тому що навантаження і площа від ударів тенісного м’яча не велика.

Для футбольних майданчиків потрібно підбирати посилені варіанти секцій. Сила і площа від удару футбольним м’ячем висока. Особливий акцент і посилення конструкції огорожі потрібно зробити на зону біля воріт.

Для універсального спортивного майданчика огорожу потрібно вибирати по самому “ударному” виду спорту. Як правило стандартна висота огорожі – 4 м.

 

 

Огорожа є необхідним доповненням майже до кожного спортивного об’єкта, оскільки забезпечує його довговічність.

Також місце розташування і навколишні фактори – один з основних критеріїв у правильному підборі структури огорожі. Соціальні майданчики, які знаходяться в загальному користуванні і не мають будь-якого нагляду чи охорони – потрібно робити тільки антивандальними з високою і міцною огорожою.

Тільки визначивши подальші експлуатаційні завдання спортивного об’єкта, ви зробите оптимальний вибір огорожі:

  • якщо майданчик будуватися для приватного використання, потрібно вибирати стандартні варіанти секцій;
  • на спортивні майданчики, які використовуються в комерційних цілях з щоденної експлуатацією, потрібно встановлювати посилені варіанти секцій.