Футбольні поля і стадіони

Сучасний футбольний стадіон – це спортивна споруда, яка потребує індивідуальний підхід у проектному рішенні і використання сучасних технологій. Яскравий і неординарний дизайн стадіону неохідний хід для заохочення відвідуваності та розміщення споруди в архітектурі оточуючих споруд.

Допустимі розміри тренувального поля 90-120 м х 45-90 м. Рекомендовані розміри футбольного поля міжнародними футбольними організаціями для проведення міжнародних матчів 100-110 м х 64-75 м. Чіткого розміру футбольного поля немає. Завжди є дельта, яка прописана в міжнародних правилах. Затверджено не розміри поля, а їх допустимий діапазон. Також, згідно з вимогою УЄФА, футбольне поле повинно бути орієнтоване так, щоб його поздовжня вісь максимально наближалося до напрямку на північ. Це зроблено для меншого впливу сонця на гру команд. Стадіон не потрапить в рейтинг УЄФА, якщо не буде дотриманий цей базовий параметр.

Ми пропонуємо такі варіанти для побудови футбольних полів:

  • Основний варіант – тренувальне футбольне поле зі штучною травою та оптимальної дренажною системою. Висота ворсу трави 45-60 мм. Освітлення, трибуни (до 1000 посадочних місць) та огорожа, що  залежить від завдань, які ставляться з експлуатації об’єкта.
  • Супер варіант – футбольний стадіон, на якому за регламентом можуть проводитися матчі другої і першої ліги. Проект подібний до основного варіанту, проте із доповненнями, які потрібні для його кращого функціонування.

Компанія «Еліт спорт» займається розробкою базової проектної документація для будівництва футбольного стадіону та його сертифікацією, що доповнюється характеристиками які ставляться замовниками.